HAKKIMIZDA

2000 senesinde,   web sitesi tasarım ve uygulamaları ile  başladığımız dijital hizmet maceramıza, hızla dönüşen ve  yenilenen diğer yeni dijital hizmetlerinide ekleyerek devam etmekteyiz. Bu süreçte firma ve kurumların dijital dünyada var olma çabalarına destek olmaya çalışıyoruz. 

Firma ve kurumların ihtiyaç ve taleplerine göre tek tek verdiğimiz bu hizmetlerin hepsini, gerek çalıştığımız kurumlardan gelen talepler, gerekse onlara daha faydalı olacağına inandığımız için,  360 derece dijital hizmet anlayışı ile bütün dijital hizmetleri  tek elden veriyoruz.

Bahsettiğimiz bu  360 derece tam dijital hizmet yönetimini, asgari ücretle çalışan bir personel maliyeti ile başlayan ücretlerle yapmaya karar verdik. 

Amacımız az maliyetlerle  sizlerin internette her kanalda devamlı ve sürdürülebilir şekilde var olmanızı sağlamak ve dijital dünyada sizi devamlı hareketli kılmak.

Web sitesi tasarımı ve  yönetimi, sosyal medya yönetimi, internet reklamları, sosyal medya pazarlaması,mobil uygulama, arama motoru optimizasyonu(SEO) , local SEO, özgün içerik üretimi,   rakip analizi, raporlama, sosyal medya için fotoğraf ve video çekimleri  ve daha bir çok dijital hizmeti tek elden alabileceğiniz 360 derece dijital hizmet ağımıza sizlerin de katılımı bizleri memnun edecektir.